Uued tuuled tootevalikus

2017. aasta aprilli lõpus teatasime seni tähendusrikkaimast uuendusest meie tootevalikus – aaloenektari UUEST tetrapakendist.

Siinkohal ei ole tähtis mitte üksnes uus välimus. Me mõistame, et ettevõtte kasvades peame pidevalt otsima uusi loodushoiuviise. Uus pakend koosneb seitsmest 100% ümbertöödeldavast materjaliki- hist. See vormitakse ja täidetakse samaaegselt, mis muudab tootmise efektiivsemaks.

Teame, et paljud teist peavad Foreveri aaloenektari kollast pudelit ettevõtte sümboliks, kuid kõige tähtsam on ju see, mis sees. Sellepärast on meil hea meel teatada, et uus pakend loob võimaluse teie lemmik-aaloejooke edaspidi valmistada ilma säilitusaineteta!

Niisiis neid nelja jooki: Foreveri aaloenektarit, Forever Freedomit®, Foreveri aaloe-marjanektarit ja Foreveri aaloe-virsikunektarit hakatakse alates 2018. a müüma stiilsetes keskkonnasäästlikes pakendites. Lähemat infot jagame lähikuudel. Seniks võite olla kindlad, et kõiki nelja jooki müüakse edasi ning Forever jätkab hästi tuntud ja armastatud kvaliteetaaloe kasvatamist.