Meie taimed, meie istandused, meie viis.

Me hindame aaloed väga kõrgelt, seepärast kohtleme 50 miljonit aaloetaime oma istandustes eriliselt. Meie aaloesaak koristatakse käsitsi, hulga kasulike omadustega geel eraldatakse ettevaatlikult lehest ja stabiliseeritakse hoolikalt erilise patenditud meetodi abil. Kõik see toimub mõne tunni jooksul pärast saagikoristust, et teieni jõuaks kõige ehedam ja värskem aaloegeel taimest kuni tooteni ja teieni.

Toimeained

Otsime pidevalt parimaid looduslikke tervise- ja iluallikaid ning jagame neid kogu maailmaga. Meie aaloetooted olid esimesed, millele Rahvusvaheline Aaloeteadusnõukogu omistas sertifikaadi, mis kinnitab nende muutumatut kvaliteeti ja ehedust.

Foreveri toodete valmistamisel segame ehedat aaloed muude naturaalsete uuenduslike koostisainetega, mis täiendavad aaloed ja aitavad nende omadustel paremini esile tulla. Aaloe on universaalne – seda taime võib ühitada mitmesuguste koostisainetega ja kasutada mitmel eri viisil, et teie ja teie perekond saaksite kenam välja näha ning end paremini tunda.

Õiglane praktika

Forever ei katseta oma tooteid loomadel. Paljudel meie toodetel on koššer- ja halal-, samuti Islamic Society sertifikaat. Oleme täiesti veendunud selles, et meie tooted meeldivad kõigile, seepärast pakume oma klientidele 30-päevast rahatagastusgarantiid, kui nad ei ole toodetega täielikult rahul.

Oleme väga uhked, et meie tooted on osutunud kasulikuks miljonitele USA ja enam kui 158 muu riigi elanikele. Loodame, et nüüd proovite aaloe imepärase väe ära ka teie.

 

Rohkem teavet:

foreverliving.ee