Aaloenektar

27.70 

Tegemist on toidulisandiga, mille on loonud loodus ise ja mille inimkäsi on meieni toonud. Nektar on valmistatud ainult aaloelehe sisemisest osast. Selles on säilinud kogu aaloe naturaalne vägi. Nektar rikastab meie toidusedelit toitainetega. Aaloe sisaldab 75 teadaolevat toitainet, sealhulgas aminohappeid, vitamiine, mineraale ja ensüüme. See on suurepärane valik neile, kes soovivad oma elukvaliteeti tõsta!

Tootekood: 715 Kategooria:

Kirjeldus

Haiguste ennetamine on palju odavam ning hõlpsam kui nende ravimine. Praegu on veel paljud haigused ravimatud, kuid on olemas mitmesuguseid vahendeid nende tekke ennetamiseks. Inimese tervis sõltub suurel määral õigest, tasakaalustatud toitumisest. Et end paremini tunda ning kaunim välja näha, on üha suurem osa inimesi maailmas hakanud tarvitama ökoloogiliselt puhtaid toidulisandeid.

Firma Forever Living Products esitleb Teile võimalust proovida väärtuslikku toidulisandit – aaloemahla, mille koostisesse kuulub 96,2% stabiliseeritud Aloe Vera želeed. Mahla tootmiseks kasutatakse vaid taime lehe sisemust. Aaloes sisalduvate toitainete säilitamiseks stabiliseeritakse želeed vähese hulga muude ainetega. Firma Forever Living Products poolt toodetavad toidulisandid paistavad silma selle poolest, et nende valmistamisel kasutatakse ainult looduslikke koostisosi. Aaloemahla kvaliteeti tõendab Rahvusvahelise Aaloe Teadusnõukogu poolt välja antud sertifikaat.

Eksisteerib üle 200 aaloeliigi, kuid ainult mõned neist on raviomadustega. Üks neist on ALOE VERA Barbadensis, mille koostisesse kuulub üle 75 toitva komponendi, sealhulgas vajalikud vitamiinid, mineraalid, aminohapped, polüsahhariidid, ainevahetusensüümid jne.

Kuidas aaloemahl toimib?

• Puhastab organismi. Loodustoodete kasutamisel hakkab Teie keha ise puhastuma, mis annab positiivseid tulemusi.

• Tänu oma toitvatele ja immunomoduleerivaile omadustele aitab Aloe Vera kaitsta epiteelkudesid, viimaste vigastuste korral aga soodustab nende paranemist.

• Aaloe koostisesse kuuluvad polüsahhariidid (kõrgmolekulaarsed süsivesikud) avaldavad mõju organismi immuunsüsteemile ning aitavad reguleerida selle tegevust.

• Аaloe paistab silma sünergeetiliste omaduste poolest (koos toimides tugevdavad toitained üksteise mõju).

• Аaloel on tõhus põletiku- ja mikroobivastane toime inimese organismile.

Aaloemahla on soovitav tarvitada: seedehäirete, haavandtõve, jämesooleärrituse sündroomi, ekseemi, psoriaasi, põletuste ning viirushaiguse järgse väsimussündroomi korral. Aloe Vera mahla võib tarvitada ravimikuuri ajal. On täheldatud, et Aloe Vera mahla tarvitamisel ravimite positiivne toime suureneb.

Jutt on väga kõrgekvaliteedilisest tootest. Ärge ainult sündmuste käigust ette rutake! Rakk ei uuene ühe öö jooksul. Kudede sügavamad kihid ja veri vahetuvad iga üheksakümne päeva tagant. Heade tulemuste saavutamiseks on tarvis mahla tarvitada iga päev vajalikus koguses. Aloe Vera – parim looduslikult tasakaalustatud toitainete koostisosade kogum. Firma Forever Living Products poolt toodetava aaloemahla tarvitamine on sama, mis naturaalse mahla joomine äsjapurustatud aaloelehest.

Lisainfo

Kaal 1 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aaloenektar”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…