DX4

151.85 

Tootekood: 659 Kategooria:

Kirjeldus

Alustage tervisliku eluviisi teekonda sellest organismi tasakaalu taastavast programmist. Programmi DX4 moodustavad toiduained ja -lisandid, tervislike roogade retseptid, tähelepanelikkuse arendamise, eesmärkide püstitamise ja tänulikkuse harjutused aitavad taastada keha ja mõistuse harmoonia. Kõik programmiosad toimivad tervikuna, aidates tugevdada keha ja mõistuse sidet ning püüelda tervisliku eluviisi eesmärkide poole. Programmi DX4 võib läbi teha korra kvartalis. See on täiuslik sissejuhatus programmile C9.

DX4 programmikomplekti kuuluvad:

+ Aaloemahl – neli 330 ml pakki

Hariliku aaloe lehtedest pärinev geel tugevdab immuunsüsteemi, toetab toitainete omastamist ja loomulikku energiataset.

+ Forever Plant Protein, 390 g (15 portsjonit)

Vegan-toidulisand ei sisalda piimatooteid ega soja. Hernevalguisolaadi ja kõrvitsavalkudega toode tekitab täiskõhutunde. Herne- ja kõrvitsavalgud panustavad luude normaalsesse talitlusse, lihasmassi kasvu ja säilitamisse.

+ Forever Sensatiable, 32 närimistabletti

Kaerakliide ja hüdrolüüsitud pärmiga toidulisand. Kliid soodustavad täiskõhutunnet.

+ Forever LemonBlast, 4 pakki

Toidulisand sisaldab lahustuvaid kiudaineid, kollajuurt, ingveripulbrit ja magneesiumi. Kurkumijuure pulber toetab südame tööd, aitab toetada maksa tervist ja toetab närvisüsteemi funktsioone. Ingverijuure pulber toetab südame ja veresoonte tervist, seedimist ja immuunsust. Magneesium aitab säilitada elektrolüütide tasakaalu ja on oluline närvisüsteemi normaalseks talitluseks.

+ Forever Multi Fizz – 4 kihisevat tabletti

Toidulisand sisaldab B-, C- ja E-vitamiini, annab veele hea maitse ja aitab tarvitada piisavalt vedelikku.

+ Forever DuoPure – 8 tabletti

Toidulisand sisaldab granaati, alfalipoehapet ja koliini. Koliin aitab maksatalitluse normis hoida. Alfalipoehape aitab toetada süsivesikute normaalset aineringlust.

+ Forever Therm Plus – 12 tabletti

Toidulisand sisaldab B-rühma vitamiine ja looduslikku päritolu kofeiini. B1-, B2- ja B12-vitamiin ning niatsiin mängivad tähtsat rolli energiaainete normaalses ringluses ja närvisüsteemi normaalses talitluses.